حرفه قنادی و شیرینی پزی طی چند سال اخیر،رویکردی تجملاتی،لوکس و هزینه بر، پیدا کرده

رسول رحیمی مدیر شرکت بین المللی چاپ کیک شیرین نقش جشنواره،بواسطه تلاش‌هایش درحوزه قنادی و ابداع روشی نوین درتهیه کیک های تصویری درمیان فعالان حوزه قنادی وشیرینی استان البرز شناخته شده است.وی به مدت ۸ سال ریاست اتحادیه قنادان ملارد را برعهده داشته و طی آن،تجربیات ارزنده ای درحوزه های مدیریتی اصناف و تصمیم گیری های کلان کسب کرده است.
رحیمی در انتخابات هیات مدیره اتحادیه قنادان کرج که چندی پیش برگزار شد،شرکت کرد و بر اساس آرای ماُخوذه به عنوان نائب رئیس دوم اتحادیه برگزیده شد.اندوخته های او درحوزه های کاری مرتبط با صنف بزرک قنادان در کنار دیگراعضای هیات مدیره می تواند،زمینه ساز و سرمشقی برای برنامه ریزی های طولانی مدت این اتحادیه باشد.
وی در گفتگویی با اشاره به نقش پیشکسوتان در شکل گیری اتحادیه های صنفی خاطرنشان کرد:آنچه که امروز تحت عنوان تشکل صنفی یا اتحادیه در اختیار ما قرار گرفته،حاصل تلاش و از خود گذشتگی بزرگانیست که سال ها قبل ، پا به میدان گذاشته و با امکانات بسیار محدود ،نسبت به راه اندازی و تاسیس اتحادیه همت گماردند.
وی افزود:بنده قدردان تمام بزرگان و پیشکسوتان صنف هستم و دستشان را می بوسم.
وی افزود:حرفه قنادی و شیرینی پزی طی چند سال اخیر،رویکردی تجملاتی،لوکس و هزینه بر، پیدا کرده و انتظارات جامعه از آن بیشتر شده است.بر همین اساس، برنامه ریزی و تصمیم گیری ها در سطوح مدیریتی صنف،باید متناسب با شرایط اقتصادی و فرهنگی روز جامعه طراحی شود.
وی افزود:بی شک دستیابی به چنین هدفی بدون اتحاد و همکاری اعضاء تحت پوشش اتحادیه میسر نمی شود.لذا در این فرصت به همکاران عزیز یادآور می شوم،نمایندگان خود را در اتحادیه تنها نگذاشته و همراهی و همکاری تان را با اتحادیه،بیش از گذشته ادامه دهید.ما برای گذر از بحران های اقتصادی موجود که همگی با آن درگیر هستیم،به اتحاد،تفاهم و تعامل با یکدیگر نیاز داریم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

4 نظرها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اتحادیه قنادان شهرستان کرج

نشانی : کرج،خیابان شهید بهشتی، میدان شهدا، روبروی خیابان بیمارستان کمالی،ساختمان شماره ۱۰۰، ساختمان پزشکان، طبقه دوم

تلفن های تماس: 02632216047 -02632267857

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید